1 березня 2023, 20:41

Білоруські опозиціонери розкрили зброю, якою було атаковано російський А-50 у Мачулищах

Кожен дрон, який брав участь в атаці, ніс заряд 200 грамів вибухової речовини у тротиловому еквіваленті.

Білоруські опозиціонери розкрили зброю, якою було атаковано російський А-50 у Мачулищах

Російський літак дальнього радіолокаційного виявлення та керування "А-50", який зазнав ушкоджень на білоруському аеродромі у Мачулищах, атакували дрони виробництва компанії DJI, які у кустарний спосіб переробили на безпілотники-камікадзе.

Про це повідомляють білоруські опозиціонери з об'єднання BYPOL у своєму Telegram-каналі.

В атаці було задіяно два перероблених дрони, кожен із яких ніс заряд 200 грамів вибухової речовини у тротиловому еквіваленті.

Крім цього, використовувалися металеві кулі для посилення вражаючого елемента.

Аналізуючи супутникові знімки, опозиціонери зазначають, що внаслідок атаки російський літак зазнав ушкоджень у двох місцях: уражено локатор радіолокаційної станції та обтічник антени супутникової радіолінії.

Крім того, не виключаються пошкодження обшивки літака, які могли бути завдані металевими кулями. Якщо кулі пробили корпус і проникли всередину, то могли вивести з ладу велику кількість важливих проводів. У разі виникнення пожежі літак міг отримати додаткові пошкодження. Також висока ймовірність потрапляння засобів пожежогасіння в уражені місця.

У повідомленні наголошується: для відновлення перерахованих вище пошкоджень потрібен колектив вузькоспеціалізованих фахівців.

Нагадаємо, інформація про вибухи на аеродромі у Мачулищах з'явилася 26 лютого. Повідомлялося про пошкодження передньої та центральної частини російського літака "А-50".

Такі літаки використовуються російською армією для виявлення потенційних цілей на території України, по яких потім наносяться ракетні удари.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини