Сховатися неможливо: серія "хлопків" у Маріуполі змусила нервувати ЗС РФ – британська розвідка
Починаючи з 21 лютого окупаційна влада Маріуполя повідомила щонайменше про 14 вибухів на території міста.
Тривалий час окупанти були впевнені, що українські системи РСЗВ не зможуть дістати ворожу військову техніку, яка перебуває у Маріуполі. Однак події минулого тижня показали зовсім іншу картину.
Сьогодні, 27 лютого, у прес-службі Міноборони Британії озвучили інформацію про вибухи на території окупованого Маріуполя.
Джерело повідомляє, що "хлопки" було чути у районі аеропорту, де розташований склад із боєприпасами, та біля сталеливарного заводу, який окупанти вже давно використовують як військову базу. Варто нагадати, що місто розташоване за 80 км від лінії фронту.
У РФ уже стурбовані тим фактом, що протягом минулого тижня на території Маріуполя два дні поспіль лунали вибухи. У Кремлі були впевнені, що це місто перебуває у цілковитій безпеці від ЗСУ.
Для РФ Маріуполь є дуже важливим містом як з політичних міркувань, так і з логістичних. З моменту вторгнення в Україну Маріуполь залишається єдиним великим містом, яке РФ вдалося захопити та при цьому не повністю зруйнувати.
Раніше ми повідомляли, що у ніч із 21 на 22 лютого у Маріуполі було дуже "спекотно", особливо у районі аеропорту. Пропагандисти заявили, що ЗСУ б'ють по них новим видом зброї.
Нагадаємо, 24 лютого у районі Новоселівки українська артилерія знищила склад із боєприпасами ворожої армії. Пропагандисти стали запевняти, що російська система ППО спрацювала на "відмінно".
ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!
Останні новини
The Telegraph назвала зустріч Трампа та Путіна найнебезпечнішим моментом війни для Зеленського
12:57"Сенсацій не буде", – Фесенко розповів, чого очікувати від переговорів Трампа та Путіна на Алясці
12:06Мають чітке уявлення про те, кого вони атакують: дрони окупантів полюють не тільки на ЗСУ – Sky News
07:10