17 лютого 2023, 10:16

"Про оволодіння Бахмутом можна забути", – Стрєлков передрік розгром Бахмуту та дорікнув Путіну

ПВК "Вагнер", що орудує на Бахмутському напрямку, позбавлена постачання, запевняє Ігор Стрєлков.

"Про оволодіння Бахмутом можна забути", – Стрєлков передрік розгром Бахмуту та дорікнув Путіну

Через конфлікт Міноборони РФ із ПВК "Вагнер" провалюється російський наступ на Бахмут. Армія повністю перекрила постачання цього угруповання боєприпасами.

Пост про це вранці 17 лютого опублікував у Telegram російський військовий злочинець, диверсант ФСБ РФ Ігор Гіркін (Стрєлков).

"Це жодного разу не смішно, а дуже сумно. Ні про яке продовження наступальних дій у такій ситуації мови йти не може. Дай бог досягнуті позиції утримати за рахунок внутрішніх резервів", - написав Стрєлков.

Він уточнив, що у нинішньому стані справ "повне оволодіння" Бахмутом не є можливим - про нього "можна сміливо забувати".

Він підозрює, що найближчим часом ЗСУ скористаються плачевним становищем "Вагнера" та підуть у контрнаступ.

Стрєлков звинуватив міністра оборони РФ Сергія Шойгу, якого називає "фанерним маршалом", у тому, що той заради своїх амбіцій погіршує становище РФ на фронті. З його слів, підсумком цієї ситуації буде повне перепідпорядкування ПВК "Вагнер" Міноборони РФ.

Висловив він претензії і безпосередньо диктатору РФ Володимиру Путіну. Стрєлков запідозрив, що глава РФ взагалі відірваний від реальності та перестав щось вирішувати у Росії.

"У міру розростання конфлікту Шойгу - Пригожин внутрішньополітична ситуація у РФ продовжує загострюватися у зв'язку з повним самоусуненням президента від обов'язків Верховного головнокомандувача та, можливо, не тільки від них", - написав військовий злочинець.

Раніше Пригожин натякнув на кінець ПВК, звинувативши у провалі під Бахмутом генералів Путіна.

Ми також писали, що ЗСУ вибили Пригожина з України: "Вагнер" згортається та йде назад в Африку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини