8 лютого 2023, 11:39

Артилерія ЗСУ розгромила колону росіян під Вугледаром – окупанти розлітаються у боки

Російські військові рухалися на бронетехніці під Вугледаром, однак потрапили під шквальний удар артилерії ЗСУ.

Артилерія ЗСУ розгромила колону росіян під Вугледаром – окупанти розлітаються у боки

В Інтернеті з'явилося відео з наслідками розгрому російських бронетанкових з'єднань під Вугледаром, які намагалися штурмувати місто протягом кількох останніх діб. Росіяни намагаються атакувати населений пункт, проте артилерія ЗСУ відстрілює та громить окупантів з дистанції на підступах, не даючи їм можливості підібратися до своїх позицій.

Відео на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter опублікував OSINT-дослідник і офіцер ЗСУ, який пише у Мережі під ніком Tatarigami_UA.

На опублікованих кадрах кілька десятків російських військових, які рухалися на бронетехніці однією з доріг уздовж лісопосадки. Артилерія ЗСУ влучила в епіцентр скупчення окупантів.

"Одну з колон знищено під Вугледаром 6-го числа: було кілька колон, які намагалися прорватися з тим самим результатом. Є й довше відео, яке, сподіваюся, теж скоро опублікують", - зазначив він.

Коментуючи великі втрати російських військових у техніці та живій силі, український військовий зазначив, що командування ЗС РФ посилає окупантів на забій, не маючи ні тактики, ні стратегії.

"У мене таке враження, що їхнє командування просто тицьне пальцем у карту та скаже, що це місце потрібно зайняти. Офіцери та солдати просто підкоряються. Щойно у них закінчуються живі або охочі битися, вони приводять нові сили, які рвуться у бій. Промити та повторити", - зазначив він.

One of the columns destroyed near Vuhledar on the 6th: there were several columns that tried to push through with the same results.There is also a longer video, which hopefully will be also published soon. pic.twitter.com/NtseDobd5t

— Tatarigami_UA (@Tatarigami_UA) February 8, 2023


Напередодні окупанти зробили нову спробу штурму Вугледару, яка закінчилася розгромом колони на підході до міста.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини