8 лютого 2023, 09:44

Ворог готує наступ не тільки на Донбасі: Данілов озвучив ще дві цілі Путіна

Окупанти, як і раніше, зосередили всю свою увагу на Донбасі, щоб його повністю захопити та вийти на кордони областей, заявив Данілов.

Ворог готує наступ не тільки на Донбасі: Данілов озвучив ще дві цілі Путіна

При цьому не варто скидати з рахунків й інші напрямки, де окупанти можуть спробувати атакувати великими силами позиції ЗСУ. До таких напрямків можна віднести як Запорізький, так і Харківський.

Напередодні секретар РНБО Олексій Данілов озвучив напрямки, на яких ворожі війська можуть почати новий наступ, інформує Reuters.

При цьому українські захисники вже готові до будь-якого розвитку подій на будь-яких ділянках фронту. Данілов упевнений, що ворог зробить спробу наступу не тільки на Донбасі, а й на Харківському та Запорізькому напрямках. Інша справа, наскільки ці спроби будуть успішними.

За словами секретаря РНБО, російський диктатор вибрав лютий неспроста. Йому необхідно відзвітувати перед суспільством за "успіхи" "спецоперації" проти України, тим паче що 20 лютого Путін має виступити з посланням до Федеральних зборів.

Президент України Зеленський вважає, що у новому наступі Путін покладатиметься на новомобілізованих, яких призвали до лав ЗС РФ після 21 вересня 2022 року.

А ось прем'єр-міністр Польщі Моравецький упевнений, що російська армія спробує знову напасти на Україну не раніше весни.

Українська розвідка повідомляла, що Путін підписав наказ, згідно з яким уся територія Донбасу має бути захоплена до початку березня.

Тим часом, на думку генерала Ходжеса, з боку РФ не варто чекати масштабного наступу на всіх фронтах, оскільки в окупантів досі є великі проблеми з логістикою.

Нагадаємо, британська розвідка озвучила всю важливість контролю над річкою Дніпро, який намагаються встановити як ЗСУ, так і ЗС РФ біля Херсону.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини