6 лютого 2023, 11:17

Терміни нового наступу армії РФ у Луганській області змінилися – Гайдай вказав на важливі факти

Повномасштабна атака російських окупантів, на думку Гайдая, очікується приблизно через 10 днів.

Терміни нового наступу армії РФ у Луганській області змінилися – Гайдай вказав на важливі факти

Якщо раніше керівництво України говорило про новий повномасштабний наступ приблизно 24 лютого у річницю вторгнення, то зараз терміни змістилися на більш ранню дату. Про це розповів в інтерв'ю білоруському опозиційному каналу Belsat голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

За словами керівника Луганщини, російські окупанти можуть почати новий повномасштабний наступ у регіоні з 15 лютого, оскільки строки попередньої підготовки та перекидання "мобіків" закінчуються приблизно у цей день. Також відомо, що росіяни стягують дедалі більше своїх резервних сил саме на цьому напрямку, промацуючи українську оборону.

"Навчання мобілізованих росіян добігають кінця, і РФ знадобиться ще близько десяти днів, щоб здійснити їхнє перекидання в Україну, сконцентрувавши резерв для нового наступу", - наголосив голова Луганської ОВА.

За його словами, наразі у захоплених районах Луганщини зафіксовано багато техніки, яку армія РФ ховає у посадках або закопує. Крім того, як ознаку підготовки до наступу Гайдай вказав на той факт, що російські вояки, хоча й продовжують отримувати боєкомплекти, але витрачають їх набагато економніше, ніби накопичуючи спеціально.

Нагадаємо, Сергій Гайдай розповів, хто контролює Білогорівку Луганської області.

Раніше голова Луганської області повідомив, що російські війська намагаються знайти слабкі місця в українській обороні. Крім того, вони збільшили кількість наступальних дій на напрямку Сватове - Кремінна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини