5 лютого 2023, 19:53

FT: Україна отримала "надійні розвіддані" про намір РФ почати наступ

Новий наступ російських військ може розпочатися у найближчі 10 днів, імовірним напрямком активізації бойових дій називається захід Луганської області.

FT: Україна отримала "надійні розвіддані" про намір РФ почати наступ

Росія може почати новий повномасштабний наступ в Україні протягом найближчих 10 днів. Українські військові нібито отримали "дуже надійні розвіддані" про плани противника здійснити атаку, пише Financial Times із посиланням на радника ЗСУ, ім'я якого не наводиться.

Ймовірним напрямком активізації бойових дій називають західну частину Луганської області. Імовірно, росіяни мають намір атакувати Лиман й інші території у цьому районі, відвойовані українською армією під час контрнаступу восени минулого року.

Росія вже кілька тижнів збирає сили на цьому напрямку, йдеться у матеріалі.

У Генштабі ЗСУ поки ніяк не прокоментували озвучену журналістами інформацію про нібито швидкий наступ противника.

Раніше глава Міноборони України Олексій Резніков повідомив, що в Україні очікують наступу російських військ у лютому, які можуть бути приурочені до річниці вторгнення. Водночас міністр зазначив, що ситуація залишається контрольованою, та закликав довіряти лише офіційній інформації Генштабу.

Нагадаємо, в українській розвідці заявили, що Путін наказав своїм військам повністю захопити Донецьку та Луганську область до березня, але у ЗСУ сумніваються у здатності російської армії виконати такий наказ. У Києві нагадали: з початку війни було вже кілька подібних наказів від російського президента.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини