4 лютого 2023, 08:44

У ISW пояснили, для чого Кремль представляє війну в Україні як загрозу внутрішній безпеці РФ

У РФ зробили безстроковою "терористичну загрозу" у спробах придушити внутрішнє інакомислення та створити подальшу підтримку "спецоперації".

У ISW пояснили, для чого Кремль представляє війну в Україні як загрозу внутрішній безпеці РФ

Чиновники країни-агресора продовжують через законодавчі маніпуляції просувати інформаційну компанію, нібито війна в Україні несе пряму загрозу безпеці самої РФ. На прикордонній Брянщині (де школи переобладнають під казарми) та у Курській області 3 лютого оголосили про безстрокове продовження "жовтого" рівня "терористичної загрози", щоб "захистити територію Росії".

Кремль використовує пропагандистський міф про загрозу нападу України на прикордонні райони РФ. Диктатор Путін 31 січня підписав указ, що спрощує процес введення підвищеного рівня "терористичної загрози".

Як зазначають у сьогоднішньому звіті Інституту вивчення війни, офіційні особи Брянської та Курської областей, найімовірніше, використовуватимуть цей новий режим певного рівня терору для посилення правоохоронних заходів, щоб "придушити внутрішнє інакомислення, частково представити війну в Україні як пряму загрозу внутрішній безпеці Росії, щоб створити подальшу підтримку "спеціальної операції"".

Журналіст Олександр Невзоров написав із цього приводу: "Дивне бажання Путіна "зберегти Росію" після всього, що вона накоїла, важко віднести навіть до жанру фентезі. Проект "збереження РФ" настільки фантастичний і нереальний, що немає сенсу його обговорювати".

Нагадаємо, заяви Путіна про екзистенціальну загрозу з боку Заходу не дадуть бажаного ефекту, зазначають аналітики.

Раніше експерти Інституту вивчення війни повідомляли, що перед новим наступом на Україну Путін намагається обдурити ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини