3 лютого 2023, 22:21

У РФ Z-блогерку разом із сім'єю викинули з квартири: "Їдь на війну!"

Російська Z-блогерка Ельвіна через свою "патріотичну" діяльність і підтримку війни залишилася без житла.

У РФ Z-блогерку разом із сім'єю викинули з квартири: "Їдь на війну!"

Z-блогерка Ельвіна з Ярославля з перших днів війни відкрито підтримала окупантів. Вона не тільки записувала пропагандистські відео, а й волонтерила для 126-ї бригади з Криму.

Свою промову вона почала зі звинувачень українців у тому, що вони викликають в орендовану її батьками квартиру швидку, поліцію, пожежників, служби доставки: "Моя сім'я не може перебувати у власному будинку. Тепер ми позбулися навіть цього будинку".

Кадри публікує ТГ-канал "Україна 365".

За словами блогерки, орендодавець квартири, де вона з батьками мешкає 2 роки, "дізнавшись про те, що вона проросійський блогер", дав їй 7 днів, щоб знайти нове житло.

"Просто тому, що я є загрозою мирному суспільству", - перебільшує своє значення росіянка.

Вона вирішила шукати правди в агентстві нерухомості, де був підписаний договір про оренду квартири. Однак заступниця директора нібито "накричала на неї, сказала: "Якщо ти проросійська, їдь на війну! Кому ти там допомагаєш?! З фронту ніхто живий не повертається! Хто ти така?""

Як і передбачалося, підтвердити висунуті заступнику директора агентства нерухомості звинувачення пропагандистка не змогла, оскільки нібито не записала їхню телефонну розмову. Однак із пізнішого запису в агентстві можна зрозуміти, що насправді ніхто з працівників на Z-блогерку не підвищував голос. Їй стримано пояснили, що люди, які живуть по сусідству, побоюються стати випадковими жертвами під час можливих провокацій, а тому сім'ї пропагандистки все-таки доведеться звільнити квартиру.

У поліції РФ над проблемою Ельвіни посміялися, на цьому все закінчилося. Тепер вона плаче: через її бурхливу підтримку війни вся сім'я ризикує стати безхатченками, оскільки пристойні люди не хочуть здавати їй житло.

Нагадаємо, у центрі Ростова скинули з 14-го поверху блогерку, яка підтримала російських військових. Знайомі загиблої наполягають на версії про насильницьку смерть 21-річної дівчини.

Кримський пропагандист Рожин дуже засмучений тим, що відбувається на фронті. Блогер, який придумав мем "ввічливі люди", заявив, що втеча окупантів із Херсону була "найсерйознішою поразкою Росії".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини