31 січня 2023, 16:29

"Діють у формі нальоту", – Стрєлков розповів, як ЗСУ кошмарять війська РФ висадками на березі Дніпра

ЗСУ малими групами регулярно тривожать російські окупаційні війська на лівому березі Дніпра.

"Діють у формі нальоту", – Стрєлков розповів, як ЗСУ кошмарять війська РФ висадками на березі Дніпра

Українські війська не залишають у спокої окупантів на лівому березі Дніпра у Херсонській області. Регулярно проводяться вилазки, які заважають росіянам закріпитися.

Деталі розкрив у своєму блозі у Telegram російський диверсант, військовий злочинець Ігор Стрєлков, посилаючись на слова військових РФ, які орудують на цьому напрямку.

"Періодично противник у темний час і туман на човні (іноді двох) виходить у плавні навпроти Херсону або у північну частину острова Б. Потьомкінський. Іноді встановлює прапор і йде... Там плавні та зарості очерету з безліччю яриків, що дає змогу загубитися там дрібним групам", - поділився цитатою Стрєлков.

Він уточнив, що аналогічну операцію українці провели й у ніч на 31 січня. В основному працюють групи по 4-7 українських військових.

Військовий злочинець запевняє, що мета ЗСУ - утримувати частину російських військ на цьому напрямку, не дозволяючи їх перекидати на інші, де РФ потрібна жива сила.

ЗСУ, запевняє Стрєлков, "діють у формі нальоту". Завдяки цим діям росіянам так і не вдалося закріпитися на цих територіях.

Раніше Стрєлков визнав, що наступ росіян на Запорізькому напрямку провалився.

Ми також писали, що Стрєлков анонсував нові поразки російської армії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини