31 січня 2023, 16:17

Джерело ЗСУ про ситуацію у Вугледарі: росіяни послабили штурм, у них великих 2 проблеми

ЗСУ продовжують утримувати повний контроль над Вугледаром, який росіяни з великими втратами штурмують протягом кількох останніх діб.

Джерело ЗСУ про ситуацію у Вугледарі: росіяни послабили штурм, у них великих 2 проблеми

Незважаючи на запеклі кілька останніх діб, місто продовжує перебувати під повним контролем армії України. Ба більше, під час боїв росіяни зазнають важких втрат у морській піхоті, яку замінюють звичайними мобілізованими з поганим рівнем підготовки. Про це повідомляє OSINT-дослідник і офіцер ЗСУ, який пише у Мережі під псевдонімом Tatarigami_UA. На своїй сторінці у соціальній мережі Twitter він розповів про ситуацію у місті станом на ранок вівторка, 31 січня.

"Вугледар тримається. Усі попередні атаки поки відбито. Противнику не вдалося встановити контроль над Вугледаром. Будь-яка інформація про російські війська у Вугледарі є частиною їхньої психологічної операції", - зазначив він.

За словами офіцера, російські військові не зменшували кількість атак, проте якість штурмів сильно впала з двох причин: погодні умови та високі втрати ЗС РФ.

"Найбільш досвідчені та мотивовані сили були ліквідовані у перші ж дні штурмів. 155-та бригада зазнала великих втрат як у живій силі, так і у бронетехніці, та її значення на полі бою зменшується. Велика кількість резервів у районі Вугледару свідчить про те, що противник не збирається відмовлятися від штурмів або спроб взяти місто в облогу", - підкреслив офіцер.

Ба більше, "інформація з полів" підтверджує, що бойовий дух противника перебуває на низькому рівні, це змусило противника вжити репресивних заходів.

"Окупанти також тримають свої війська в інформаційній бульбашці та дезінформують війська про успіхи. Цілком імовірно, що противник відновить штурм, щойно дозволять погодні умови, а втрати будуть поповнені мобілізованими та добровольцями", - зазначив він.


Під Вугледаром для РФ склалася важка обстановка - заяви про прорив у місто виявилися брехнею російської пропаганди.

Аналітики вважають, що Вугледар може стати плацдармом для розгортання майбутнього наступу ЗСУ на кримський коридор.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини