31 січня 2023, 14:47

"Протистояти цьому Росія не зможе", – Коваленко розповів, що ЗСУ готують для наступу

Аналітичний підрахунок вказує на те, що Україна буде готова кинути у бій проти ЗС РФ близько 300 танків Leoperd 2.

"Протистояти цьому Росія не зможе", – Коваленко розповів, що ЗСУ готують для наступу

Непрямі ознаки вказують на те, що Україна отримає у своє розпорядження від західних союзників одразу три танкові бригади, а загальна кількість танків Leoperd 2 сягне 200-300 одиниць. Про це повідомив військовий експерт, координатор групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він зазначив, як спочатку припускав, що загальна кількість танків західного зразка сягне 300 одиниць. Однак такі цифри викликали суперечки в експертному середовищі та соціальних мережах.

Своєю чергою, частина військових експертів вирішила оцінити кількість танків, які отримає Україна, вельми незвичним для багатьох, але правильним чином: за допомогою західних БРЕМ (Броньована ремонтно-евакуаційна машина).

Так, Україна отримає від Німеччини 17 БРЕМ Bergepanzer 2, які обслуговуватимуть танки Leopard 2. Одна така БРЕМ штатно обслуговує до 10 танків, а у Польщі навіть 20-25.

"Власне, робимо висновки. Росіян же перспектива зіткнутися найближчим часом із бригадою Leopard 2 узагалі не тішить, а тут ідеться навіть про більший потенціал, протиставити якому РОВ нічого не зможуть. Fatum (прим. ред.: лат. fatum - слово богів, прорікання)", - підкреслив експерт.

Раніше Латиніна пояснила, чому трапилася затримка у постачанні Україні танків НАТО.

Ми також писали, що Польща анонсувала грандіозний танковий подарунок Україні на додаток до Leopard.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини