31 січня 2023, 14:11

"Це все, що від них залишилося", – у РФ зізналися, що ЗСУ зробили з російськими ПДВ на фронті

Росія втратила в Україні половину Повітряно-десантних військ, оскільки ЗСУ перебили їх уже до кінця вересня.

"Це все, що від них залишилося", – у РФ зізналися, що ЗСУ зробили з російськими ПДВ на фронті

Втрати російської армії під час вторгнення в Україну досягли масштабів, за яких їхній розмір приховувати вже не виходить. Під час одного з останніх прямих ефірів пропагандисти РФ визнали, що половина російських військ ПДВ була знищена ЗСУ вже до кінця вересня, коли Путін був змушений оголосити загальну мобілізацію.

Під час ефіру пропагандист пояснив колишньому макіївському зеку Максиму Фоміну, чому на фронті не видно російських десантників. Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Україна 365".

З'ясувалося, що вже до кінця вересня 2022 року 40-50% штатного складу ПДВ було повністю знищено. До війни чисельність ПДВ Росії становила 45 000-50 000 осіб.

"Говорять про те, що Повітряні десантні війська на фронті не видно. На жаль, це об'єктивна реальність. До початку мобілізації у нас Повітряно-десантні війська позбулися 40-50% штатного складу. Перевірених десантників залишилося не так вже й багато", - заявив пропагандист.

ЗС РФ гинуть сотнями без істотних просувань під Вугледаром, однак, незважаючи на втрати, командування кидає у бій все нові підрозділи.

Аналітики вважають, що Вугледар може стати плацдармом для розгортання майбутнього наступу ЗСУ на кримський коридор.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини