"Мобіки" завантажували всю ніч: під Скадовськом злетів у повітря склад БК
В окупованому Скадовську пролунала серія вибухів, налякавши місцевих жителів.

У тимчасово окупованому Скадовську було чути вибухи. Про це повідомили місцеві жителі у херсонських телеграм-каналах.
Офіційної інформації про причини та наслідки "бавовни" поки що немає, але вже відомі деякі деталі. Епіцентром НП став населений пункт Ульянівка, за 14 кілометрів від окупованого Скадовська. Там злетів у повітря добре укомплектований склад боєприпасів РОВ. Нічна робота окупантів звелася нанівець потрійним ударом.
Про це у Тelegram повідомив військкор Андрій Цаплієнко.
"Після трьох прильотів знищено склад. Напередодні "мобіки" всю ніч його завантажували боєкомплектами", - поділився він подробицями.

Раніше повідомлялося, що окупанти, які втекли з Херсону, накопичують сили у Скадовську.
Також було оприлюднено дані успішного полювання ЗСУ на оплоти російських військових злочинців: за тиждень знищено 4 російських склади БК, а також 10 баз, штабів і командних пунктів.
ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!
Останні новини
Зони Білорусі працюють на війну: ЗМІ дізналися про нову участь Лукашенка в агресії РФ проти України
16:35НАБУ опублікувало аудіо прослуховування про мільйонні відкати в енергетиці – спалахнув скандал
13:24Армія РФ "гниє" зсередини: понад 600 окупантів знищили наркотиками, алкоголем і антисанітарією
12:24Масштабна операція НАБУ та САП проти корупції у сфері енергетики: обшуки у ексміністра Галущенка
11:35"У Туапсе вночі підгоріло", – у ЦПД повідомили про пошкодження судна у чорноморському порту РФ
09:18