27 січня 2023, 11:03

Лісопосадки під Вугледаром усіяні трупами ворога: у Мережі з'явилися кадри невдалого наступу ЗС РФ

У МО РФ постійно твердять, що окупаційні війська практично взяли Вугледар, але у реальності ситуація не така й райдужна для ворога.

Лісопосадки під Вугледаром усіяні трупами ворога: у Мережі з'явилися кадри невдалого наступу ЗС РФ

Напередодні у Мережі з'явилися кадри, зняті українським розвідувальним дроном у районі Вугледара. На відео видно, як ворожі війська пішли у чергову атаку, зазнавши значних втрат.

Журналісти Telegram-каналу Supernova+ виклали у Мережу 2-хвилинний ролик з-під Вугледару. Він чітко показав, як окупанти зайняли "вигідні" позиції та як "вдало" ходили на штурм позицій ЗСУ.

Дії відбуваються у лісопосадці, де український дрон вистежив штурмовиків Путіна та передав координати артилерії. А далі справа за ЗСУ. Вони обстріляли як військову техніку, так і живу силу. На кадрах можна побачити дуже багато трупів бійців Путіна, які вічно залишаться лежати в українській землі.

У цьому районі ведуть бої і військовослужбовці з Сахаліну. Ще 24 січня губернатор регіону Валерій Лимаренко підтвердив факт ліквідації 6 окупантів.

Мешканці Сахаліну зізналися, що ця інформація не зовсім точна, оскільки губернатор не повідомив про майора Фатхінурова, який також вирушив на концерт до Кобзона, а разом із ним ще троє сахалінців, про яких Лимаренко нічого не повідомив.

Більшість сахалінців було ліквідовано у районі селища Солодке, що розташоване за 20 км від Мар'їнки та Вугледару.

Саме з району Солодкого окупанти намагаються штурмувати позиції ЗСУ у Вугледарі. Там ведуть бої ворожі артилеристи з ВВО та морпіхи з Тихоокеанського флоту.

Раніше британська розвідка озвучила реальну картину "успіхів" ЗС РФ у районі Оріхового та Вугледару.

Нагадаємо, бійці з 72-ї ОМБр знищили танки та БМП ворога біля Вугледару, виклавши у Мережу результати своєї роботи.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини