26 січня 2023, 17:57

В окупованій Кирилівці вперше з'явилися окупанти не з РФ

Армія РФ продовжує нарощувати свою присутність в Україні – в окупованому селищі Кирилівка (Запорізька область).

В окупованій Кирилівці вперше з'явилися окупанти не з РФ

Москва нарощує присутність у захопленому селищі Запорізької області Кирилівка. Наразі військовослужбовці ЗС РФ поширюють серед місцевих жителів чутки про майбутні обстріли населеного пункту, звинувачуючи ЗСУ у провокації.

Про це повідомив Мелітопольський міський голова Іван Федоров.

За його даними, у захопленому Мелітополі "нова влада" через кожні 100 метрів розставила військових, яким доручили зупиняти авто та перехожих для перевірки документів і вмісту телефонів. А у сусідньому селищі Мирне до 30 січня закрили школу. Керівництву заявили про необхідність "захисту дітей від ударів ЗСУ".

Тим часом жителі окупованої Кирилівки розповіли, що 25 січня до них почали заїжджати білоруські військові. Поки невідомо, чи є вони співробітниками приватної військової компанії, чи регулярних військ РБ.

"Ми ж не знаємо, як вони будуть прикривати участь у війні проти України. Може, вони будуть говорити, що це точно не регулярні війська Білорусі, але за фактом це білоруси. За фактом у них є шеврони якоїсь Вітебської частини або бригади", - уточнив Федоров.

Нагадаємо, боєць полку імені Кастуся Калиновського Мирик озвучив свій прогноз, чи піде Білорусь війною на Україну. На його думку, навіть ті солдати, які підпорядковані Лукашенку, навряд чи візьмуть участь у бойових діях.

У ГУР також кажуть, що поки не фіксували ознак, які можуть вказувати на підготовку наступу армії РФ з боку Білорусі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини