26 січня 2023, 12:20

Ракетна атака Росії по території України 26 січня: де є прильоти та постраждалі

Пошкодження є устолиці, а також у Вінницькій та Одеській областях, пошкоджено об'єкти критичної інфраструктури, є також жертви.

Ракетна атака Росії по території України 26 січня: де є прильоти та постраждалі

У четвер, 26 січня, російські окупанти знову організували масований обстріл території України. Частину ворожих ракет було збито, але, тим не менш, інші боєприпаси все ж завдали шкоди, інформує Діалог.UA.

Повідомляється про "прильоти" у Києві, Одеській, Херсонській, Вінницькій та деяких інших областях. Крім того, є повідомлення і в інших регіонах, інформація наразі перевіряється.

За інформацією Київської міської військової адміністрації, у Голосіївському районі столиці внаслідок ракетного удару росіян є поранені та загиблий (чоловік 55 років) серед цивільного населення.

До слова, є інформація про те, що над столицею збито близько 20 ракет різних типів. Також пишуть про те, що 6 російських літаків випустили по території України щонайменше 30 ракет.

Як раніше повідомлялося, Росія атакувала Дніпро із застосуванням дронів-камікадзе.

Також ми писали, що бійці з групи "Адам" за допомогою БПЛА скоригували роботу танків і артилерії по противнику на Бахмутському напрямку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини