26 січня 2023, 11:07

Росія на Донбасі будує новий ГУЛАГ: у Москві видали указ про 25 концтаборів

В'язниці збираються будувати як у Луганській і Донецькій областях, так і в інших районах України, які захоплені у 2022 році.

Росія на Донбасі будує новий ГУЛАГ: у Москві видали указ про 25 концтаборів

Влада Російської Федерації та особисто її президент-чекіст вирішили продовжити справу своїх НКВДшних попередників і розгорнули масштабне будівництво концентраційних таборів на Сході та Півдні України, інформує Діалог.UA.

Офіційно цей ГУЛАГ XXI століття називатиметься системою "лікувально-виправних установ". Відомо, що відповідне розпорядження вже підписав прем'єр-міністр РФ Мішустін. Згідно з цим документом, російська Федеральна служба виконання покарань має організувати на окупованих українських територіях щонайменше 25 виправних колоній (це на додачу до вже наявних там в'язниць, "підвалів" й інших місць, де утримують полонених і несправедливо позбавлених волі громадян).

25 виправних колоній і виправних центрів збираються побудувати на окупованому Донбасі, а також на захоплених територіях Запорізької та Херсонської областей.

"Закатавши рукава, Росія вирішила робити те єдине, що у неї завжди чудово виходило, тобто концтабори. Запендюрити на маленькому просторі Донбасу аж 25 штук таких вирішено з урахуванням найкращих традицій ГУЛАГу, в якому концтабори теж завжди розташовувалися купчасто... Затія шизофренічна, але нічого іншого запропонувати покірній країні Кремль не може", - так прокоментував це повідомлення відомий публіцист і журналіст Олександр Невзоров.

Нагадаємо, російські окупанти закінчили навчання своєї 2-ї дивізії.

До речі, аналітики з Інституту вивчення війни написали, що окупанти з 2-ї дивізії будуть перекинуті в Луганську область для участі у новому наступі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини