25 січня 2023, 08:11

Допоможуть ЗСУ завдати поразки російській армії: в ISW озвучили країни, які передадуть Україні танки

Коаліція країн-членів НАТО відправить Україні сучасні основні бойові танки, заявляють аналітики з Інституту вивчення війни.

Допоможуть ЗСУ завдати поразки російській армії: в ISW озвучили країни, які передадуть Україні танки

Напередодні журналісти The Wall Street Journal повідомили, що вже сьогодні, 25 січня, у Білому домі офіційно оголосять про постачання Україні своїх основних танків Abrams M1.

А 24 січня німецька преса повідомила про те, що нібито Олаф Шольц уже ухвалив рішення надати Києву роту танків Leopard 2. Найімовірніше, йдеться про 12-14 одиниць, інформують аналітики з Інституту вивчення війни.

Польща вже давно говорила про свою готовність почати постачання танків Україні незалежно від рішення Берліна. При цьому ще вчора офіційний запит від Варшави було направлено до Німеччини.

Британські офіційні особи підтвердили ще 16 січня, що Лондон відправить Україні 14 танків Challenger 2. Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що не виключає можливості відправки Францією танків Leclerc.

Надання західними країнами основних бойових танків Україні допоможе ЗСУ вести механізовані бойові дії, щоб завдати поразки російським військовим і звільнити українську територію.

Раніше аналітики з ISW вважали, що Захід "поругав" Київ за те, що той не зміг використати ситуацію довкола Соледару та Бахмуту на свою користь. Однак Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний ще у грудні 2022 року наголошував, що Україні необхідно 300 основних бойових танків для забезпечення масштабного контрнаступу.

Раніше ми повідомляли, що уряд Нідерландів розглядає можливість передати Києву до 20 танків Leopard 2.

Нагадаємо, американські ЗМІ повідомляють про те, що Байден готовий 25 січня анонсувати постачання Україні до 30 танків Abrams M1.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини