23 січня 2023, 18:30

Ватажок ПВК "Вагнер" труїть армію РФ – "дочка" Міноборони подала рекордну кількість позовів

У перший рік повномасштабної війни проти України компанії Євгена Пригожина отримали рекордну кількість позовів через постачання армії РФ.

Ватажок ПВК "Вагнер" труїть армію РФ – "дочка" Міноборони подала рекордну кількість позовів

Дочірня компанія Міноборони АТ "Воєнторг" 2022 року подала 560 позовів на загальну суму понад 107 мільйонів рублів до постачальників їжі для армій, пов'язаних із засновником ПВК "Вагнер" Євгеном Пригожиним.

Це рекордна кількість позовів за всі роки позовів між відомством і постачальником, проте сума не рекордна. Найбільше грошей "Воєнторг" вимагав із компаній Пригожина 2020 року - 197,1 мільйона рублів. Однак журналісти "Можем объяснить" звернули увагу, що з початком "СВО" Путіна проти України кількість порушень у постачанні армії значно зросла.

Річ у тім, що компанії Пригожина не тільки постачають продукти, а й організовують приготування їжі у військових частинах. Усе, до чого торкаються люди кухаря Путіна, робиться з порушеннями. Ревізори систематично знаходять порушення: недовагу страв, прострочені продукти, підміну заявлених продуктів на замінники іншої якості, виявлену в їжі кишкову паличку, кухарів без медичних книжок, порушення у зберіганні тощо.

Після того як Пригожин долучився до війни, у нього виник конфлікт із командою Шойгу. Кухар Путіна хоче влади та вимагає підтримки та поваги своїм найманцям, вчорашнім ув'язненим.

Через своїх найманців він критикував генералів Олександра Лапіна та Валерія Герасимова, які нібито не забезпечують ПВК озброєнням і не допомагають живою силою. Такі образи російські генерали ніколи не пробачать ватажку зеків і зроблять усе, щоб помститися йому.

Тим часом у США хочуть визнати "Вагнер" міжнародною злочинною організацією та ввести санкції.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини