20 січня 2023, 08:54

"Буде паніка", – генерал Маломуж описав майбутній контрнаступ ЗСУ, включно із заходом до Криму

Микола Маломуж зазначив, що навесні – влітку 2023 року ЗСУ можуть повністю звільнити Донбас, а також південний кордон, можливо, аж до Криму.

"Буде паніка", – генерал Маломуж описав майбутній контрнаступ ЗСУ, включно із заходом до Криму

США почали розглядати посилення наступальних можливостей для України, щоб вона змогла завдавати ударів по окупованому Криму. Після 9-го "Рамштайну" перспектива звільнення півострова може стати ще ближчою, як і деокупація решти захоплених територій України. Росія це розуміє, тому намагається хоча б частково підтягувати резерви. Про це розповів військовий експерт, екскерівник Служби зовнішньої розвідки генерал армії України Микола Маломуж в інтерв'ю Анастасії Федор для YouTube-каналу "Фабрика новин".

За словами генерала, навесні українська армія, цілком імовірно, піде у потужний наступ на Запорізькому та Херсонському напрямках і порушить фронт, але найголовніше - змусить ворога тікати.

"Буде паніка. Вони (окупанти - ред.) рухатимуться або до моря, або на Маріуполь, а більша частина до Криму. І тоді ми зможемо звільняти півострів. Там буде велика паніка. Але, для того щоб зайти у Крим, ЗСУ потрібне важке озброєння та ракетні системи, як каже Зеленський", - сказав Маломуж.

Крім того, військовий експерт згадав, що на цей "Рамштайн" США висувають пропозицію передати нам не ракети ATACMS, що б'ють на 300 та більше кілометрів, а інші, які б'ють на 120-160 км.

"Вони зможуть ліквідувати всі системи захисту росіян на перешийку, тобто на перших етапах оборони Криму. А далі ЗСУ зайдуть у північно-східний Крим. Там суцільне поле, та потрібно готувати потужні резерви, які дозволять рухатися аж до центру півострова", - пояснив Маломуж.

Нагадаємо, генерал Маломуж пояснив, де в окупантів може посипатися фронт.

Раніше генерал Маломуж назвав дату, коли може бути наступний масований ракетний удар по Україні: "Це знакова історична дата".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини