16 січня 2023, 12:29

"Екіпаж Ту-22М3 знав..." – Юрій Ігнат прокоментував удар по будинку у Дніпрі

Пілоти російського бомбардувальника усвідомлювали наслідки від запуску Х-22 по місту Дніпру.

"Екіпаж Ту-22М3 знав..." – Юрій Ігнат прокоментував удар по будинку у Дніпрі

У Повітряних силах України прокоментували нелюдський удар путінської армії по багатоповерхівці у Дніпрі, де, за останніми даними, загинуло вже понад 30 осіб і десятки вважаються зниклими безвісти.

Екіпаж російського бомбардувальника "Ту-22М3", який випустив ракету по житловому будинку 14 січня, усвідомлював наслідки, але при цьому не відмовився виконувати терористичний наказ свого керівництва.

В ефірі національного телемарафону спікер ЗС ЗСУ Юрій Ігнат зазначив, що на російських пілотах лежить пряма відповідальність за теракт у Дніпрі. По місту було завдано удару російської ракети типу "Х-22", яку ЗСУ не мають можливості збивати.

Екіпаж бомбардувальника "Ту-22М3" обговорював льотне завдання напередодні ударів і знав, з якої відстані доведеться стріляти та до яких наслідків це призведе. Вони усвідомлювали, що бити по густонаселеному місту таким боєприпасом - це тероризм чистої води.

"Їм (пілотам) відомо, наскільки потужна ракета "Х-22" з бойовою частиною у 950 кг і наскільки вона неточна з відхиленням до 600 метрів", - пояснив полковник Ігнат.

Російські пропагандисти вже вигадали багато фейків щодо трагедії у Дніпрі, щоб звинуватити у трагедії Українута ЗСУ, але всі вони не більше ніж невпевнена спроба виправдатися.

Раніше спікер Повітряних сил України Юрій Ігнат розкрив, чого чекати українцям від РФ після призначення Герасимова керувати вторгненням в Україну.

Нагадаємо, з'явилася шокуюча реакція мешканки окупованого Луганська на трагедію у Дніпрі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини