16 січня 2023, 11:43

Окупанти готові "звільняти" Запоріжжя: гауляйтер Балицький озвучив "дату" можливого наступу

Гауляйтер Балицький визнав той факт, що навесні окупанти готові почати "звільнення" Запорізької області.

Окупанти готові "звільняти" Запоріжжя: гауляйтер Балицький озвучив "дату" можливого наступу

Напередодні Євген Балицький зробив заяву про те, що поточної зими окупанти нарощуватимуть сили, щоб уже навесні почати новий масштабний наступ на територію Запорізької області. При цьому він також заявив, що і ЗСУ готуються до контрнаступу на цій ділянці фронту.

В ефірі росЗМІ Балицький зізнався, що російська армія готується до наступу на Запоріжжя вже цієї весни. Водночас гауляйтер озвучив головні тези пропагандистів про те, що це не війна з Україною, а проти "колективного Заходу".

На сьогодні під окупацією перебуває 60% території Запорізької області. Ворожі війська змогли окупувати весь Південь регіону, включно з Енергодаром, де розташована Запорізька АЕС.

Військовий оглядач Олександр Коваленко також не виключає, що 2023 року ЗСУ розпочнуть контрнаступ на Запорізькому напрямку, саме тому вже зараз триває планомірне знищення військової техніки та складів із боєприпасами на окупованій території.

Минулого тижня на окуповану територію прибуло поповнення ворога в особі "кадирівців".

У пресслужбі Сил оборони Таврійського напрямку впевнені, що на Запорізькому напрямку ворог готується прийняти удар з боку ЗСУ, а потім і самим спробувати перейти у наступ.

Раніше аналітики з DeepState заявили про готовність окупантів почати штурм Авдіївки через захоплення Мар'їнки.

Нагадаємо, за даними британської розвідки, ЗСУ можуть закріпити свій успіх на Донбасі за наявності підготовленого резерву.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини