10 січня 2023, 20:26

Російські військові з Білорусі вирушають на Східний фронт в Україну

Військових РФ, які пройшли підготовку у Білорусі, відправляють воювати на Донбас.

Російські військові з Білорусі вирушають на Східний фронт в Україну

Росія проводить підготовку військових на території Білорусі. На регулярній основі проводяться навчання, а також ведеться перекидання військ на Східний фронт в Україні, де на сьогоднішній день зосереджені основні бойові дії. Таку інформацію озвучив в ефірі телемарафону спікер прикордонної служби України А. Демченко.

За його словами, Росія та Білорусь періодично публікують заяви про нарощування регіонального угруповання "союзних військ". Частково це робиться з метою нагнітання ситуації, спрямованої на відтягування сил ЗСУ. На тлі постійної напруги Україна змушена тримати на кордоні достатній військовий резерв, необхідний для відбиття ймовірної атаки.

Демченко зазначив, що на поточний момент ситуація на північному кордоні не викликає побоювання. Розвідка моніторить дії ворога з боку Білорусі.

"На сьогоднішній день ми не фіксуємо активності на кордоні. Немає переміщень техніки та військових, які говорять про підготовку до наступу. При цьому ворог продовжує нагнітати ситуацію", - заявив спікер.

На думку експертів, перекидання у Білорусь із РФ ешелонів із технікою свідчить про підготовку повторного наступу на Україну.

Тим часом Арестович розповів про перекидання у Білорусь найманців ПВК "Вагнер", що демонструють наступальні наміри.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини