10 січня 2023, 13:29

Гіркін-Стрєлков про нове призначення генерала Лапіна: "Це хамська демонстрація"

Російський військовий злочинець не приховує свого обурення з приводу кадрових перестановок у ЗС РФ, зокрема генерала Олександра Лапіна.

Гіркін-Стрєлков про нове призначення генерала Лапіна: "Це хамська демонстрація"

Колишній працівник ФСБ РФ, "ексміністр оборони" "ДНР" Ігор Стрєлков (справжнє прізвище Гіркін) висловив своє обурення з приводу призначення на нову посаду вже добре відомого генерала Олександра Лапіна.

Варто зазначити, що відсторонений російський командувач Лапін був напередодні призначений на посаду начальника Головного штабу Сухопутних військ Збройних сил Російської Федерації. Своєю чергою, Гіркін, який, судячи з постійного скиглення у ТГ-каналі, теж хотів отримати таку посаду, став критикувати це кадрове рішення.

Річ у тім, що раніше Лапіна звинуватили у неналежному керівництві військами, унаслідок чого восени 2022 року російська армія програла у Харківській області та змушена була відступити.

Гіркін поїхав на Донбас, щоб узяти участь у "визволенні від бандерівців", проте залишився незадоволеним своєю службою, умовами на фронті та багатьма іншими нюансами, після чого повернувся до РФ і продовжив строчити пасквілі, які очорнюють політичне керівництво (крім Путіна) РФ та її командування армії.

"Призначення генерала Лапіна на вищу посаду, м'яко кажучи, непорозуміння. Річ не у його командних якостях (якщо вони взагалі є), а у тому, що саме під його командуванням наші війська зазнали важкої поразки під Балаклеєю та Ізюмом, залишивши у результаті майже 10 міст і "перегрупувавшись" із Харківської області. Підвищувати за таке - це хамська демонстрація власної невразливості з боку керівництва МО РФ", - підкреслив Гіркін.

Нагадаємо, раніше Ігор Гіркін зажадав трибуналу для Головнокомандувача російської армії.

Також він писав, що очікує на втрату Росією не тільки окупованого Криму, а й Кубані у разі поразки у війні з Україною.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини