9 січня 2023, 10:27

Військовий експерт Олег Катков відповів на запитання, коли Україна зрівняється кількістю зброї з РФ

Олег Катков заявив, що Україна ніколи не зрівняється кількістю зброї з Росією, але цього і не потрібно, оскільки ЗСУ воюють за методом НАТО, де головне – це якість.

Військовий експерт Олег Катков відповів на запитання, коли Україна зрівняється кількістю зброї з РФ

Останнім часом західні партнери помітно посилили військову допомогу Україні. У зв'язку з цим у багатьох виникає питання: коли ж ЗСУ зрівняються у кількості озброєння з Росією. Але якщо дивитися правді в очі, цього не станеться ніколи. Проте, це зовсім не принциповий фактор для перемоги у війні. Про це заявив головний редактор військового порталу Defence Express Олег Катков в інтерв'ю Катерині Федотенко, яке можна подивитися на YouTube-каналі "Фабрика новин".

"Якщо ми будемо міряти лінійно один до одного або два до одного та вимірювати у кількості, то ми ніколи нічого не досягнемо та ніколи не виграємо цю війну. Про це давно говорив ще Бен Воллес - міністр оборони Великої Британії. Ще на початку квітня він сказав, що якщо ви будете намагатися лінійно протистояти армії РФ, то ми вам не допоможемо, незважаючи на все наше бажання. У нас немає стільки техніки й озброєння, щоб вам його передати і ви умовно досягли паритету один до одного", - розповів експерт.

Після цього Катков підкреслив, що НАТО за все своє існування ніколи не збирався клепати 50 000 танків. Вони розуміли, що це у принципі можливо зробити, але у такому разі доведеться видавати талони на їжу. Адже тоді не буде економіки та вся Європа буде працювати тільки на те, щоб створити 50 тисяч танків тільки тому, що це зробив Радянський Союз.

Замість цього НАТО прийняв зовсім інший підхід, коли воюють не кількістю, а організацією. "Ти бачиш ворога далі, маневруєш швидше, перевершуєш його у засобах далекобійної зброї, переважаєш у керуванні всіма підрозділами, завойовуєш перевагу у повітрі. Це концепція, за якою воюють країни НАТО, коли не досягається паритет одна до одної. І ЗСУ, навіть не маючи переваги у повітрі, тектонічними зусиллями не дозволили домогтися цього армії РФ. Вони показують, що ця концепція працює", - зазначив військовий експерт.

Нагадаємо, у Генштабі озвучили нові втрати окупантів: "ЗСУ збили..."

Також ми повідомляли, що бійці ЗСУ працюють над створенням власного "вбивці танків".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини