7 січня 2023, 11:37

РФ готується мобілізувати 500 тисяч чоловіків для нового наступу в Україні – розвідка

Російське командування має намір перехопити ініціативу на полі бою в Україні за допомогою мобілізованих, призвавши 500 тисяч осіб.

РФ готується мобілізувати 500 тисяч чоловіків для нового наступу в Україні – розвідка

Незабаром у РФ почнеться нова хвиля мобілізації, у рамках якої до російського війська призвуть ще близько півмільйона осіб. Стартує вона, найімовірніше, вже після 15 січня. За допомогою нової живої сили Кремль вдруге спробує захопити Україну.

Про це виданню The Guardian розповів заступник голови Головного управління розвідки Міноборони України (ГУР МО) Вадим Скібіцький.

Розвідка України очікує нового великого наступу російської армії навесні - влітку нинішнього 2023 року, щойно Росія проведе навчання нової партії мобілізованих. Наразі в агресії бере участь 280-тисячне російське угруповання, однак цього росіянам ледь вистачає для утримання фронту.

Майбутня велика битва, за даними Скібіцького, вирішить результат цієї війни. Імовірно, прориватися агресор планує на Донбасі, у Харківській і, можливо, у Запорізькій областях.

"Вони роблять наголос на кількості живої сили та техніки, сподіваючись розтрощити нашу оборону... Якщо Росія програє цього разу, то Путін завалиться", - повідомив заступник голови української розвідки.

Білоруський напрямок, зі слів Скібіцького, на цьому етапі не становить серйозної загрози для України. Там сьогодні діє тільки 15-тисячне угруповання ЗС РФ.

У лютому 2022 року з Білорусі в Україну увірвалися 45 тисяч російських окупантів і зазнали нищівної поразки. Зараз же північні рубежі України серйозно посилені, шансів у ворога там немає.

Раніше Буданов назвав дату проведення нової хвилі мобілізації.

Ми також писали, що Путін готує населення до нової хвилі мобілізації в Росії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини