6 січня 2023, 17:41

Данілов спрогнозував термін початку наступальної війни для України

Секретар Ради нацбезпеки й оборони Олексій Данілов припускає, що ЗСУ можуть почати наступальну війну 2023 року.

Данілов спрогнозував термін початку наступальної війни для України

На початку повномасштабного наступу армії РФ на території України світова громадськість вельми скептично ставилася до можливості ЗСУ відбити атаки противника. Однак незабаром українські захисники вразили Захід й інших союзників, після чого в Україну повірили та почали активніше виділяти військову допомогу.

Секретар РНБО Олексій Данілов припускає, що 2023 року армія України зможе піти у наступ і вибити ворога з окупованих територій. Доброю підтримкою для початку звільнення буде озброєння, отримане від західних союзників: БМП Bradley, Marder, бронетранспортери Bastion, бронемашини AMX-10 RC, системи ППО Patriot "і багато чого іншого - менш публічного та зовсім непублічного".

Також, на думку Данилова, важливу роль зіграє "ракетна та дронна програма України".

За десять місяців війни західна зброя у руках українських захисників неодноразово змінювала хід війни на користь ЗСУ.

Як повідомлялося раніше, напередодні голова Луганської ОВА Сергій Гайдай розповів про успіхи ЗСУ на Сході України. Окупантів РФ методично вибивають із зайнятих територій, відкидаючи до кордонів РФ.

Крім цього, ЗСУ рознесли ще одну базу російських військових у Херсонській області. У момент удару у будівлі перебувало близько тисячі окупантів.

До цього Кремль позбувся кількох сотень своїх мобілізованих, які були знищені в училищі №19 у Макіївці.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини