2 січня 2023, 11:40

Гіркін про масову загибель росіян у Макіївці: "Рахунок загиблих на багато сотень, знищено БК і техніку"

Стрєлков-Гіркін розповів нову інформацію про велику кількість загиблих російських військових у Макіївці.

Гіркін про масову загибель росіян у Макіївці: "Рахунок загиблих на багато сотень, знищено БК і техніку"

Колишній офіцер російських спецслужб Стрєлков-Гіркін підтверджує, що внаслідок удару ЗСУ по казармам із мобілізованими росіянами у Макіївці загинули сотні російських окупантів. Після того як російські військові пропагандисти розповіли деталі загибелі мобілізованих, у РФ розгорівся гучний скандал.

Зі своєю заявою сьогодні зранку у телеграм-каналі виступив і Стрєлков-Гіркін, який не тільки повністю підтвердив інформацію про масову загибель росіян, а й розповів нові деталі.

За його словами, про удар української армії по казармах у Макіївці Гіркін дізнався від своїх джерел о першій годині ночі 1 січня. Будівлю з російськими військовими було знищено практично повністю. Такої сили вибух був результатом детонації боєкомплекту, який знаходився у тій же будівлі. Більшу частину військової техніки також було знищено.

Гіркін заявляє, що внаслідок удару ЗСУ кількість загиблих і поранених росіян обчислюється сотнями людей, проте жертв може бути набагато більше, оскільки частина мобілізованих ще перебуває під завалами.

"У будь-якому разі рахунок загиблих і поранених іде на багато сотень. Приблизні цифри "200-х" є, але я їх не буду озвучувати. Знищено також практично всю військову техніку, що стояла впритул до будівлі без найменшої ознаки маскування", - пише він.

Нагадаємо, місцеві жителі Макіївки розповідали, що ще о 13:00 тіла загиблих росіян вивозили зі знищеної будівлі. Кілька обгорілих трупів лежали вздовж дороги.

За деякими даними, ЗСУ денацифікували мобілізованих із Самари.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини