1 січня 2023, 16:56

Пригожин розлючений: у Ростові спливла правда про озброєних зеків, які втекли з ПВК "Вагнер"

У Ростовській області розшукують шістьох "вагнерівців", які втекли зі зброєю з навчального центру на території Краснодонського району Луганщини.

Пригожин розлючений: у Ростові спливла правда про озброєних зеків, які втекли з ПВК "Вагнер"

У Ростовській області з'явилися орієнтування на шістьох ув'язнених, які втекли зі зброєю з навчальної частини ПВК "Вагнер", яку організували на окупованій території Луганської області.

З орієнтувань випливає, що серед озброєних втікачів троє громадян Узбекистану та по одному Росії, Білорусі та Киргизії. Їхніх імен та інших подробиць не вказано, пише місцевий портал DonDay.

Ув'язнені втекли з 21 по 22 грудня.

Колишній нардеп і блогер Борислав Береза пише, що засновник і глава ПВК "Вагнер" Євген Пригожин розлютився через те, що інформація про втечу засуджених стала відома. Він намагається не оприлюднювати такі дані, приховуючи факт втечі, а пізніше - розправи над ув'язненими.

"А те, що зеки масово тікають із "Вагнера", уже ні для кого не секрет. До речі, найчастіше вони повертаються до звичної для себе діяльності - вбивають, ґвалтують, грабують, крадуть людей для отримання викупу або займаються наркотиками. А отримана від Пригожина зброя їм дуже у цьому допомагає", - натякнув Береза на перспективи росіян.

Раніше повідомлялося, що Пригожин побував у морзі, де зберігають тіла його найманців, знищених в Україні, та побажав щастя у новому році. При цьому "кухар Путіна" не погребував позувати на тлі звалених на підлозі останків убитих підлеглих.

Раніше у США озвучили цифру відправлених в Україну ув'язнених, які перебувають у безпосередньому підпорядкуванні Пригожина. Йдеться про кілька десятків тисяч зеків. Нерідко родичі найманців не отримують інформації про підписання контракту з ПВК.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини