31 грудня 2022, 20:47

"У Росії не має бути ілюзії", – Фінляндія готова передати Україні танки Leopard 2

Фінляндії набридло чекати, поки Німеччина зважиться передати Україні танки Leopard 2, – у Гельсінкі готові допомогти ЗСУ.

"У Росії не має бути ілюзії", – Фінляндія готова передати Україні танки Leopard 2

Україна має отримати німецькі танки Leopard 2 від Фінляндії, щоб протистояти армії РФ. Перемога ЗСУ над військами Путіна в інтересах не тільки України, а й усього світу.

З ініціативою про передачу німецької "броні" виступили депутати парламенту Фінляндії Андерс Адлеркройц і Атте Харьянне, повідомляє Діалог.UA.

Фінські політики наголосили, що у лавах їхньої армії близько 200 танків Leopard 2. Вони додали, що європейські країни постійно надають військову допомогу Україні, але з тією ж постійністю викреслюють зі списків зазначеної допомоги сучасні танки.

У парламенті Фінляндії висловили обурення тим, що Німеччина зволікає з передачею Leopard 2. Політики додали, що зазначені одиниці є на озброєнні також Нідерландів, Швеції, Данії, Іспанії, Норвегії, Польщі.

"У Росії не має бути ілюзії того, що вона виграла", - підкреслили Адлеркройц і Харьянне.

Фінські парламентарії додали, що розмову про танки Leopard 2 в Україні потрібно починати вже зараз.

Нагадаємо, 10 грудня військовий експерт Олександр Мусієнко заявив, що українській армії потрібні хоча б 50 танків Leopard.

Раніше, 4 травня, Фінляндія вже перекидала до кордону з РФ танки Leopard.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини