25 грудня 2022, 20:20

ЗСУ відрізали Кремінну від Сєвєродонецька – очікується обвалення оборони РФ

ЗСУ досягли повного вогневого контролю за ділянкою траси Р-66 від Кремінної до Сєвєродонецька.

ЗСУ відрізали Кремінну від Сєвєродонецька – очікується обвалення оборони РФ

Українські військові взяли під свій вогневий контроль ділянку траси, що з'єднує Кремінну з окупованим Сєвєродонецьком. Тепер п'ять кілометрів цієї дороги будуть для армії РФ дорогою в один кінець. Про це повідомляє військовий блогер Олександр Коваленко.

За його оцінюванням, після підтвердження присутності ЗСУ на цьому відрізку на кількох локаціях можна констатувати серйозну логістичну проблематику окупантів у районі Кремінної.

"Так. Поки що ми говоримо про вогневий контроль. Але саме з цього все починається. Спочатку вогневий контроль, потім фізичний і... і все. Кремінна на крок ближче до звільнення, а це значить, що ЗСУ на крок ближче до обвалення оборони РОВ на цій локації та далі з урахуванням хиткості загальної оборони росіян", - резюмував Коваленко.

Генштаб ЗСУ поки офіційно не підтверджував цю інформацію.

Як повідомлялося раніше, голова Луганської ОДА Сергій Гайдай пояснив, чому армія РФ продовжує відправляти солдатів на забій під Бахмутом.

Тим часом ЗСУ продовжують оперативне оточення Кремінної.

Армія Путіна продовжує зазнавати великих втрат, намагаючись зберегти свої позиції та відбити атаки українських захисників.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини