19 грудня 2022, 11:15

На Запоріжчині окупанти нарощують сили та використовують українських дітей як живий щит

У Мелітопольський район РОВ перекидають додаткову кількість живої сили, а також шукають партизанів.

На Запоріжчині окупанти нарощують сили та використовують українських дітей як живий щит

На околицях Мелітополя Запорізької області спостерігається збільшення скупчення російських окупантів. Крім того, ворог використовує школи на тимчасово зайнятій території для прикриття своїх підрозділів.

"Збільшилася кількість загарбників у населених пунктах Мелітопольського району. Крім того, російські окупанти розглядають можливість залучення до участі у бойових діях колишніх поліцейських, які перейшли на бік ворога", - повідомив у понеділок, 19 грудня, Генеральний штаб Збройних сил України у Fаcebook.

РВВ продовжують обшуки населення на тимчасово захоплених територіях. Особливу увагу загарбники приділяють перевірці мобільних телефонів і смартфонів мирних мешканців, намагаючись знайти партизанів.

Як зазначив легітимний мер Мелітополя Іван Федоров, російські злочинці використовують дітей як живий щит. Школами й іншими навчальними закладами вони прикривають свої підрозділи. Лише у самому місті відомо про 5 таких місць.

"А у деяких населених пунктах Василівського району окупанти у будівлях шкіл розмістили особовий склад. При цьому навчальний процес триває - діти відвідують навчальні заклади", - пише у Тelegram чиновник.

Нагадаємо, після знищення командування 58-ї армії РФ у Мелітополі ЗСУ отримали нову ціль.

Раніше повідомлялося, що за 5 діб російські загарбники зазнали найтяжчих втрат на Запорізькому напрямку: приблизно 1200 осіб "двохсотими" та "трьохсотими".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини