9 грудня 2022, 07:10

"Це смішно", – Гіркін розкритикував дії командування російської армії

Застарілою та безглуздою Гіркін вважає тактику зведення оборонних споруд і смуг.

"Це смішно", – Гіркін розкритикував дії командування російської армії

Через кілька місяців затишшя "з фронту" повернувся терорист Ігор Гіркін-Стрєлков. Свою появу в ефірі він почав із критики військового командуваннята його ідеї будівництва фортифікаційних споруд й укріплень. Відео з його виступом публікує ТГ-канал "Україна 365".

"Спорудження бетонних надовбів і смуг - основна ставка російського командування... Таке будівництво могло зупинити, можливо, танкову армію Гудеріана під Москвою, але використання цього зараз мені здається просто смішним, при можливостях сучасного озброєння ще й безглуздим", - підкреслив Стрєлков.

Як експерт у військовій справі Стрєлков розповів, що рови та пірамідки дуже легко прибрати зі шляху. Один удар УР-77 зробить прохід у такому укріпленні. Інженерні машини ж без зусиль розсунуть шлях для руху танків і бронетехніки.

Раніше повідомлялося, що, за словами самих же "ЛНРівців", говорити про ефективність "лінії Вагнера" не доводиться, вона створить перешкоди всьому чому завгодно, але не танкам.

Також Гіркін розкритикував російську тактику ведення терору, оскільки вважає, що вона тільки підсилює моральний дух противника.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини