8 грудня 2022, 11:45

"Навоювалися?" – Коваленко про нову причину масових втрат росіян в Україні

Російські військові масово отримують обмороження на фронті з подальшою ампутацією кінцівок, повідомив експерт.

"Навоювалися?" – Коваленко про нову причину масових втрат росіян в Україні

Лише за останні 3 дні до медзакладів Луганська звернулося понад 400 російських військових, яких привозять із зони бойових дій. Переважна більшість із них звертаються до госпіталів не через поранення, а через обмороження кінцівок. При цьому, зважаючи на відсутність можливостей надавати професійну медичну допомогу, для більшості тих, хто отримав обмороження, основним методом лікування є ампутація.

Про це у своєму телеграм-каналі пише військовий експерт Олександр Коваленко.

"У листопаді мене часто запитували, чи припиняться бойові дії взимку, на що я відповідав - ні, оскільки у боях у зимовий період перемагає той, хто до зими краще підготувався, і ЗСУ готувалися з вересня, а ось РОВ... А ось і перші приклади підготовки до зими РОВ... Так, на Луганщині останніми днями стоїть сильний мороз і ще й при неабияких поривах вітру. У результаті до кінця цього тижня Луганська обласна лікарня виявилася забита "300-ми". Тільки у них превалюють не осколкові або кульові поранення, а обмороження кінцівок. Обмороження зараз є головною причиною санітарних втрат. І це ще не вкрило морозами за 20 градусів", - зазначив він.

Більше того, за його словами, ситуація для російської армії буде погіршуватися, а зростання втрат у зв'язку з обмороженнями й ампутаціями лише зростатиме.

"Найкумедніше у цій ситуації у тому, що у більшості випадків обморожені кінцівки через неможливість у ЛОБі забезпечити професійне лікування просто ампутують. Навоювалися? А скільки ще навоюються! Зима буде холодна, ага", - підкреслив експерт.

Українські військові з фронту підтверджують інформацію.

Раніше дрон ЗСУ зняв на відео, як мінометники К2 запалили "буханку" та вантажівку ЗС РФ.

Ми також писали, що іранські міномети НМ-16 з'явилися на озброєнні ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини