6 грудня 2022, 20:56

Кузик зі "Свободи" припустив, навіщо влада РФ "утилізує" своїх солдатів під Бахмутом

Комбат батальйону "Свобода" Петро Кузик розповів про нову тактику ворога у районі Бахмуту.

Кузик зі "Свободи" припустив, навіщо влада РФ "утилізує" своїх солдатів під Бахмутом

Офіцер Нацгвардії поділився оперативною інформацією щодо ситуації в одній із найгарячіших точок на фронтах України. Петро Кузик пояснив, що ситуація складна, але контрольована.

Інтерв'ю Петра Кузика для телеканала "Апостроф TV" можна подивитися на YouTube.

Комбат "Свободи" повідомив: "Зараз вони працюють невеликими загонами. Це зрозуміло, щоб уникнути ураження з нашої артилерії. Це страшна для нормальної людини тактика, тому що невеликі групи постійно знищуються. Їх легше знищувати, але вони атакують постійно. Це велике моральне навантаження на захисників".

Майор Національної гвардії у подробицях розповів про тактику ворога під Бахмутом: "Тактика у них змінюється не тільки щодо стратегії та планів, а й щодо тих штурмових загонів, які виходять. Раніше нас штурмували цуценята, та у них була тактика, що вони цуценят пускають наперед, розміновують ними мінні поля та загородження. Дивляться, де вогневі точки, які знищують зеків, а потім накривають артилерією. Потім підійшли більш професійні загони. Вони спеціалізуються на нічній роботі. Вони штурмують невеликими групами, але постійно. Цим вони чинять психологічний тиск на захисників, тому що їм доводиться постійно знищувати окупантів по 5, по 7, по 10 людей кожні 20 хвилин. Ось так це відбувається".

"Це не жарт, ми вже так думали, може, вони у такий спосіб "утилізують" своїх зеків, бо в них немає грошей, щоб їх годувати й утримувати. Як варіант", - підсумував Петро Кузик.

Раніше комбат Кузик зі "Свободи" розповів про складну ситуацію біля Бахмуту.

Також комбат Кузик зі "Свободи" чесно висловився про війну.

Нагадаємо, комбат Кузик зі "Свободи" розповів правду про війну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини