1 грудня 2022, 08:19

Щоденні бої та обстріли: журналісти CNN показали ексклюзивні кадри бою під Бахмутом

Журналісти CNN побували у найгарячішій точці на Донбасі, у Бахмуті, та показали кадри від першої особи.

Щоденні бої та обстріли: журналісти CNN показали ексклюзивні кадри бою під Бахмутом

На сьогодні Бахмут залишається однією з найгарячіших точок на Донбасі, де окупанти щодня йдуть на штурм позицій ЗСУ, а також обстрілюють і саме місто.

Напередодні американські журналісти телеканалу CNN виклали у Мережу 3-хвилинний ролик, знятий у Бахмуті, інформує "Україна 365".

На кадрах можна побачити фрагменти самого бою, а також місто Бахмут і укриття українського військового командування, звідки ведеться керування боями за місто. У "бункері" можна побачити й операторів, які координують роботу української артилерії за допомогою розвідувальних дронів.

Тим часом аналітики з ISW заявляють, що Бахмут став для окупантів черговою пасткою з боку ЗСУ. Російська армія не вперше веде складні довготривалі бої за міста, які зі стратегічної точки зору нічого не значать. Однак при цьому вони витрачають багато сил, військової техніки та живої сили. Аналогічні бої були за Сєвєродонецьк і тепер за Бахмут.

РосЗМІ пишуть суперечливу інформацію навколо Курдюмівки. Одні стверджують, що місто вже захоплене окупантами, а другі, що бої за нього ще тривають.

Кадри з геолокацією показали, що російська армія тримає під контролем тільки східну частину міста.

У Міноборони РФ стверджують, що взяли під свій контроль Білогорівку, проте немає цьому підтверджень із незалежних джерел.

У боях на Бахмутському напрямку беруть участь "вагнерівці"-зеки, а також 1-й і 2-й армійські корпуси "ЛДНР".

Тривають бої й у районі Мар'їнки. З боку противника там ведуть бій окупанти з "БАРС-11" та добровольці із загону "Кубань".

А ось супутникові знімки показали фортифікаційні споруди ворога у районі селища Володимирівка, яке розташоване ув районі Бахмуту.

Раніше аналітики з ISW детально зупинилися на боях за Бахмут, розповівши про те, що російське військове командування так нічому і не навчилося за 6 місяців штурму міста.

Нагадаємо, 30 листопада у Мережі з'явилося фото бойовика Гіркіна вперше з 14 жовтня. Не виключено, що його зроблено у районі Сватового.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини