1 грудня 2022, 08:11

Бойовик Гіркін знову вийшов на зв'язок, виклавши фото з бліндажа: у Мережі озвучили його місцезнаходження

Не виключено, що бойовик Ігор Гіркін перебуває не просто в Україні, а у районі Сватового.

Бойовик Гіркін знову вийшов на зв'язок, виклавши фото з бліндажа: у Мережі озвучили його місцезнаходження

Напередодні у Мережі з'явилося перше фото бойовика після 14 жовтня, коли він на своїй сторінці у соцмережі повідомив, що перебуває у "діючій армії РФ".

Учора, 30 листопада, багато соцмереж поширили фото, на якому можна побачити Ігоря Гіркіна ув бліндажі з прапором "Новоросії", інформує Антон Геращенко на своїй сторінці у Telegram-каналі.

При цьому сам бойовик поки що не коментує фото, а журналісти почали розмірковувати на тему, де саме зроблено знімок. Одні впевнені, що це десь на території РФ, а інші стверджують - у районі Сватового.

Востаннє Гіркін виходив на зв'язок у соцмережі 14 жовтня.

Геращенко впевнений, що фото зроблено у районі Сватового. Не виключено, що той ховається у бліндажі від РСЗВ HIMARS, а, можливо, навіть від своїх товаришів по службі чи місцевих мешканців, які знають, що за його голову обіцяно винагороду у 150 тисяч доларів.

Український журналіст Юрій Бутусов не став стверджувати, де саме перебуває Гіркін, але теж припустив, що на Донбасі. Цей регіон став для міжнародного злочинця своєрідним місцем заслання. Саме його та ще трьох бойовиків не так давно суд у Гаазі визнав винними у вбивстві 298 пасажирів, які перебували на борту "Боїнга" МН-17.

Також фото Гіркіна у бліндажі стало приводом для створення нових мемів.

Раніше ми повідомляли, що ще наприкінці вересня Гіркін звернувся до Путіна з проханням не застосовувати проти України ядерну зброю.

Нагадаємо, ще на початку жовтня бойовик Гіркін побачив великі проблеми для російської армії, які вимальовувалися у районі Сватового.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини