30 листопада 2022, 18:50

Чому Росія поки що призупинила масовані обстріли: розвідка дала відповідь

Розслаблятися не варто: ворог накопичує снаряди, щоб завдати якомога більше пошкоджень українській інфраструктурі.

Чому Росія поки що призупинила масовані обстріли: розвідка дала відповідь

Офіцер Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький в ефірі загальнонаціонального телемарафону заявив, що Москва зараз поставила масовані атаки "на паузу", оскільки накопичує ракети та проводить додаткову розвідку.

Журналісти запитали у представника ГУР МОУ, з чим пов'язане певне "затишшя" між масованими ракетними ударами російських військ по "тиловій" території України.

"1. Йде дорозвідка тих об'єктів, по яких завдавалися удари.

2. Це класичний підхід: вивчаються райони та цілі, по яких будуть нанесені наступні удари.

3. Зараз відбувається підготовка ракет до бойового застосування, їхнє зосередження, що потребує часу", - так розписав дії противника Вадим Скібіцький.

Офіцер додав, що РФ поступово вичерпує свої запаси, змушена часто використовувати старі боєприпаси, випущені ще за часів СРСР, що не може не створювати проблем.

Проте, за словами представника ГУР МО, Росія поки що здатна випускати деяку кількість крилатих ракет й іншого озброєння. Іноді українські військові помічають осколки від снарядів, вироблених у РФ уже цього року, зовсім недавно.

Нагадаємо, американці розповіли, як вони з партнерами допомагають відновлювати Україну після ракетних ударів з боку Росії.

Як раніше заявляв речник ПС ЗСУ Ігнат, Україні для боротьби з російськими ракетами потрібні комплекси IRIS-T, NASAMS, а також Patriot.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини