30 листопада 2022, 08:12

"Це великі люди. Це боги!" – Арестович розповів, чим ЗСУ замінюють брак артилерії у Бахмуті

В Офісі президента України відзначили роботу українських танкістів у районі однієї з найгарячіших точок Донбасу – Бахмуті.

"Це великі люди. Це боги!" – Арестович розповів, чим ЗСУ замінюють брак артилерії у Бахмуті

На сьогодні однією з найгарячіших точок Донбасу є Бахмут, який окупанти намагаються взяти в оперативне оточення. На цій же ділянці фронту ЗСУ б'ються не тільки проти ЗС РФ, "ДНР", а й "вагнерівців" із "кадировцями".

Напередодні у прямому ефірі програми з Марком Фейгіним радник глави Офісу президента України Олексій Арестович озвучив ситуацію на Бахмутському напрямку.

На сьогодні на цій ділянці фронту співвідношення артилерії можна оцінити як 1:9 на користь окупантів, саме тому варто виділити роботу танкістів. Своїми бойовими машинами вони виконують не тільки свої функції, а й функції артилеристів.

Зі слів Арестовича, артилерійські дуелі найчастіше з ворогом ведуть саме українські танкісти. Вони ведуть вогонь не прямою наводкою, а із закритих вогневих позицій. Танкістам вдається придушувати артилерійські точки ворога, що в умовах сучасної війни є нонсенсом, заявив Арестович.

Наразі місто захищають не лише піхотинці, а й танкісти, які щодня "роблять чудеса", що зайвий раз свідчить про їхній професіоналізм.

"Це великі люди. Це боги", - так охарактеризував Арестович українських танкістів.

Також аналітики з ISW підтвердили той факт, що російська армія поступово просувається у бік Бахмуту. На картах із геолокацією видно просування окупантів на південному сході від Бахмуту.

Пропагандисти з "ДНР" заявили про захоплення Андріївки й Озарянівки, які розташовані за 10-15 км від Бахмуту.

РосЗМІ повідомили, що 29 листопада окупанти взяли під свій контроль канал Сіверський Донець - Донбас, який постачає воду у Горлівку та Ясинувату.

Пропагандисти також пишуть, що на тлі невеликих успіхів у районі Бахмуту російське військове командування кинуло війська у район Соледара та Сіверська. Також вони похвалилися успіхами в районі Авдіївки. А один із російських воєнкорів стверджує, що окупанти контролюють 2/3 Мар'їнки.

Раніше ми повідомляли, що після 9 місяців війни в Україні російське військове командування зрозуміло всю нікчемність їхніх БТГ, на які вони робили ставку останні 10 років.

А політтехнолог Шейтельман описав умови, в яких живуть мобілізовані, відправлені на війну проти України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини