29 листопада 2022, 14:27

НАТО: після закінчення війни Україна може вступати до Альянсу, у РФ заявили про катастрофу Путіна

Після вступу України до НАТО на західному кордоні з РФ стоятиме армія, яка вміє воювати, має колосальний досвід, мотивацію та ненависть до російського противника.

НАТО: після закінчення війни Україна може вступати до Альянсу, у РФ заявили про катастрофу Путіна

Після закінчення військових дій Україна зможе вступити до НАТО, заявив генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг. За його словами, двері НАТО відкриті для нових учасників, а у РФ немає права вето на те, щоб забороняти будь-кому приєднуватися до Альянсу.

Коментуючи новину, російський аналітик і блогер Анатолій Несміян зазначив, що заява Столтенберга фіксує катастрофічні підсумки військового вторгнення Путіна в Україну.

У своєму телеграм-каналі він заявив, що у грудні минулого року Кремль висунув ультиматум НАТО "забратися" на кордони 1997 року, однак тепер НАТО готовий присунутися на 1000 з гаком кілометрів далі на схід.

"Мало того, якщо до 24 лютого перспективи вступу України до НАТО були суто гіпотетичними та губилися у тумані прийдешнього, то тепер будь-яка мирна угода буквально автоматично відчиняє двері для неї у НАТО, тому що перешкод принципового характеру, найімовірніше, не буде: завершення бойових дій, вочевидь, означатиме повернення всіх територій, втрачених нею після 14-го року, а отже, територіальних проблем, які перешкоджають вступу в Альянс, теж не буде", - підкреслив він.

Більше того, після вступу України до НАТО на західному кордоні з РФ стоятиме не просто армія Альянсу, а армія, яка вміє воювати, має колосальний досвід, мотивацію та ненависть до російського противника.

"Геніальність Путіна, який примудрився зробити все прямо навпаки всім його заявами, вражає. Так талановито опустити країну та загнати її у катастрофу, це ніяким випадком не пояснити. Тільки майстерністю", - із сарказмом додав експерт.

Раніше Столтенберг назвав головну мету НАТО й України у війні з РФ.

Ми також писали, що ву НАТО оцінили успіхи ЗСУ проти армії Путіна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини