29 листопада 2022, 15:13

Путін хоче реваншу – у РФ скоро оголосять загальну мобілізацію – Gulagu.net

Протягом майбутньої зими у Росії буде введено загальну мобілізацію, упевнений лідер організації Gulagu.net Володимир Осечкін.

Путін хоче реваншу – у РФ скоро оголосять загальну мобілізацію – Gulagu.net

Мобілізація росіян для війни проти України буде продовжена. Вона набуде глобального характеру вже наступної зими. З таким попередженням виступив в ефірі "Ходорковський LIVE" відомий російський правозахисник, лідер організації Gulagu.net Володимир Осечкін.

Він запевняє, що Кремль готується вже до загальної мобілізації, зокрема у Москві. Про це їм повідомляють поінформовані джерела у РФ.

"Наші джерела повідомляють, що у Москві готується план загальної мобілізації. Вони розуміють, що ті сили, які вони залучили зараз, не допомогли їм істотно змінити ситуацію, навпаки, вони втрачають захоплені території. Для Путіна абсолютно неважливо, скільки людей буде вбито з двох боків. Йому потрібна територіальна та політична перемога. Для нього це питання виживання... збереження свого статусу. Він готовий кидати у пекло війни ще більше людей", - розповів Осечкін.

Він уточнив, що, за їхніми даними, мобілізацію можуть оголосити вже у грудні, січні або лютому. Примусово у російську армію забиратимуть, зокрема, жителів окупованих територій України. Серед них будуть і в'язні, яких РФ викрала в українських в'язницях під час цієї агресії.

"Путін робить ставку на реванш. Путін не хоче зменшувати темп, він хоче продовжувати наступати", - попередив лідер Gulagu.net.

Раніше Світан назвав фактичну кількість мобілізованих у РФ.

Крім того, Осечкін пояснив, як росіяни відреагують на другу хвилю мобілізації.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини