28 листопада 2022, 18:28

Путін обрав нову ціль: "З цього теж почалися події в Україні"

Росія не збирається зупинятися та вже погрожує Киргизстану "повторенням долі України" через спробу Бішкека дерусифікувати публічний простір.

Путін обрав нову ціль: "З цього теж почалися події в Україні"

Державна Дума РФ попередила Киргизстан через можливу заміну російських назв вулиць і районів столиці Бішкека.

Польська Do Rzeczy пише, що Росія запевняє, що зробить рішучі кроки, якщо киргизька влада вирішить не послухатися її.

"Це (перейменування - ред.), безсумнівно, вплине на права росіян у Киргизстані", - сказала віце-президент Міжнародного комітету нижньої палати російського парламенту Світлана Журова.

На її думку, дії киргизької влади - перший крок до повної відмови від російської мови у країні. За ним нібито підуть дії, аналогічні політиці Києва, тобто пропаганда починає запевняти, що російськомовних знову утискають.

"З цього теж почалися події в Україні", - натякнула політик.

Журова також додала, що Путін має обговорити з президентом Киргизстану Садиром Жапаровим це питання. Бішкек поки не коментував націоналістичні звинувачення Кремля.

За оцінюванням Do Rzeczy, Путін уже вибрав наступною ціллю своєї агресії Киргизстан. Тепер країні доведеться вести дуже акуратну політику.

Тим часом Казахстан, Киргизстан і Вірменія дають зрозуміти Росії, що в ОДКБ немає майбутнього через дії Володимира Путіна. Ці три країни прагнуть дистанціюватися від Кремля на тлі розгромів окупантів в Україні.

Заклики про термінове перейменування вулиць у Киргизстані пролунали 25 листопада. Політики хочуть повернути на таблички найменування рідною мовою.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини