27 листопада 2022, 19:34

Жданов пояснив, куди зникли Ваугактаги та чому про них не говорять

Про те, чому з інформаційного простору зникли Ваугактаги, розповів військовий експерт Олег Жданов.

Жданов пояснив, куди зникли Ваугактаги та чому про них не говорять

Полковник запасу ЗСУ відповів на запитання одного зі своїх підписників про те, чому ніде більше немає жодної інформації про роботу Ваугактагів. Олег Жданов поспішив заспокоїти українців, повідомивши, що турецький БПЛА продовжує знищувати ворога на полі бою, але знімати відео про його роботу небезпечно, тому ніде їх не показують у дії.

На питання про зниклих з поля зору українців Ваугактагів дав відповідь Олег Жданов. Дізнатися його думку з цього приводу можна з відео на YouTube.

Військовий експерт припустив, чому про деякі види зброї якийсь час уже нічого не чути: "Я так розумію, що бійцям просто не до "Стугни", не до викладки відеота не до таких занять. Йде війна, йде звичайна рутинна робота наших військових зі знищення окупантів на нашій території".

Олег Жданов розповів про складнощі, з якими стикаються оператори Ваугактагів, якщо хочуть записати відео про роботу БПЛА: "Зверніть увагу, якщо ще оператори Ваугактагів можуть знімати, припустімо, пункт керування, який у них більш-менш теплий і обладнаний і, якщо дозволяє гриф секретності, з-за плеча можна на відео зняти на телефон. Але давайте згадаємо, що кожен смартфон має що? GPS-маяк, і, викладаючи відео в Інтернет, воно одразу прив'язується до місця, до геолокації, де проводили відеозйомку. Думаю, що рекламу зроблено, ми з вами все побачили, та для нас як для простих громадян цілком достатньо".


Раніше Жданов озвучив позицію НАТО щодо війни в Україні на сьогодні.

Також Жданов поділився даними щодо планів мобілізації у РФ.

Нагадаємо, Жданов пояснив, навіщо РФ використовує ракети "з імітатором ядерного заряду".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Алина Романенко

Останні новини