25 листопада 2022, 11:39

У ГУР розповіли, коли чекати наступного ракетного удару РФ і кому бути особливо обережними

Українська розвідка прогнозує, що чергова масована атака країни-агресора буде через тиждень.

У ГУР розповіли, коли чекати наступного ракетного удару РФ і кому бути особливо обережними

Диктатор Путін і його армія військових злочинців продовжують терор мирних українців. 23 листопада ракетними ударами Росія влаштувала українцям блекаут атаками на енергосистему. Кремль має намір продовжувати таку тактику. Докладніше про це розповіли у Головному управлінні розвідки МО на офіційному Тelegram-каналі.

Розвідники прогнозують нові обстріли після того, як ворог проведе підготовчі дії. Озвучено і час, який потрібен РФ.

"Ми розуміємо, що періодичність масованих ракетних атак по Україні - це приблизно тиждень, тобто це період, який потрібен, щоб підготуватися до такого удару", - сказав речник прес-служби ГУР Андрій Юсов.

Також він підкреслив, що Росія має проблеми з високоточними ракетами, але боєприпасів до С-300 у неї ще дуже багато. Крім того, точність влучень Москву не хвилює, вони радіють вбивству мирних людей.

Юсов назвав найбільш небезпечні регіони, де українцям слід готуватися до російських "бомбардувань". Це прифронтові Запоріжжя, Харків, Миколаїв і Херсон, де потрібно бути особливо обережними.

Тим часом військовий експерт Олександр Коваленко закликав не сподіватися на те, що Росія витратить усі ракети. Повністю вони не закінчаться хоча б тому, що деяку номенклатуру вони можуть виробляти. На озброєнні РОВ є поновлюване та невідновлюване ракетне озброєння, зазначає він.

Раніше полковник ЗСУ Петро Черник розповів, на скільки ударів по Україні у РФ вистачить ракет з урахуванням недоторканного запасу.

Нагадаємо, експерт Снєгирьов назвав те єдине, що може зупинити ракетні атаки РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини