24 листопада 2022, 21:05

На роботу виходять навіть пенсіонери: західні зброярі рекордно нарощують обсяги виробництва – ЗМІ

Західні компанії-виробники озброєння нарощують обсяги виробництва для задоволення потреб України.

На роботу виходять навіть пенсіонери: західні зброярі рекордно нарощують обсяги виробництва – ЗМІ

Компанія Raytheon Technologies нарощує виробничу потужність з метою збільшення випуску ЗРК Stinger, необхідних Україні. У зв'язку з цим було оголошено про відкриття додаткових вакансій, зокрема і прийом на роботу пенсіонерів. Інформацію про це публікує американське видання The Wall Street Journal.

З огляду на зростання попиту та ринкової потреби, збільшення обсягів виробництва відбувається у компанії Lockheed Martin. Підприємство зуміло у короткі терміни вдвічі  збільшити виробництво Javelin, а також до 60% збільшити випуск ракетних систем Himars.

Зростання міжнародної напруженості дало привід компанії Saab своєчасно наростити виробництво. Їй вдалося не тільки збільшити загальний штат співробітників, а й впровадити сучасні наукомісткі технології.

Нарощування обсягів випуску продукції відрізняє роботу німецького концерну Rheinmetall, який за рік зміг вдвічі збільшити показники. Кількість танкових боєприпасів, що випускаються, з 70 тисяч зросла до 140 тисяч одиниць на рік. Така ж тенденція характерна для боєприпасів для артилерії, а також патронів.

Повідомлялося, США анонсували пакет військової допомоги Україні на суму понад 600 мільйонів доларів, що відповідає поточним запитам української армії.

В ОП вказали на необхідність отримання Україною далекобійної артилерії з дальністю ураження понад 300 км, що позитивно вплине на результат війни з РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини