24 листопада 2022, 08:17

В Україні не завищують втрати ворога: у Мережі показали звалище знищеної техніки на Бєлгородщині

Знищена, підбита та розбита військова техніка російської армії складується на території Бєлгородської області на кордоні з Україною.

В Україні не завищують втрати ворога: у Мережі показали звалище знищеної техніки на Бєлгородщині

Напередодні у Мережі з'явилися кадри з Бєлгородщини, які вкотре доводять той факт, що Генштаб ЗСУ не завищує втрат ворога у своїх щоденних зведеннях щодо ситуації в Україні.

Учора, 23 листопада, український журналіст Андрій Цаплієнко на своїй сторінці у Telegram-каналі показав кадри з Бєлгородщини.

Вони були зняті ще 11 вересня за допомогою українського розвідувального безпілотника "Лелека-100". Кадри виглядають дуже переконливо, а скільки там спалених танків і бронемашин, порахувати навіть складно.

Станом на 23 листопада у війні проти України РФ втратила 2897 танків, 5832 бронемашини та 2282 РСЗВ і артилерійських систем.

Напередодні військовий експерт Роман Світан заявив, що через брак військової техніки окупанти піднімають зі зберігання стару, ремонтують її тавідправляють одразу ж на фронт.

З його слів, ЗСУ знищують у 2-3 рази більше військової техніки, ніж РФ встигає її відновити на заводі.

Після введення санкцій з боку Заходу заводи у РФ зменшили виробництво військової техніки вдвічі. І це при тому, що заводи працюють у три зміни по 6 днів на тиждень.

Саме тому окупанти не тільки використовують у війні проти України військову техніку часів СРСР, а й намагаються заповнити втрати за рахунок Білорусі.

Також РФ намагається знайти постачальників техніки за кордоном - Іран, КНДР та інші диктаторські країни.

Раніше західна преса заявила про готовність з боку Путіна використати хімічну зброю, якщо його армія і далі зазнаватиме поразки в Україні.

Тим часом 23 листопада в Єревані на зустрічі лідерів ОДКБ Пашинян відмовився підписувати підсумкову декларацію, заявивши, що Організація втратила довіру з боку Вірменії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини