23 листопада 2022, 08:46

У Харківську область намагалися прорватися диверсанти – у Генштабі розповіли деталі

З боку Бєлгородщини ворог запустив групу ДРГ, яка мала прорватися під Харків, але місія провалилася.

У Харківську область намагалися прорватися диверсанти – у Генштабі розповіли деталі

Країна-агресор РФ продовжує тероризувати мирних українців і зазнавати серйозних втрат унаслідок висококласної роботи ЗСУ. Згідно зі зведенням Генерального штабу Збройних сил України, опублікованим у Facebook вранці 23 листопада, путінські війська ведуть наступ на Авдіївському та Бахмутському напрямках і обороняються на Куп'янському, Лиманському, Новопавлівському, Запорізькому, Криворізькому та Херсонському напрямках.

Із прикордонних районів РФ (Бєлгородської, Брянської та Курської областей) противник продовжує проведення демонстраційних і провокативних дій, обстрілюючи населені пункти у Харківській, Чернігівській і Сумській областях.

"Здійснено спробу проникнення диверсійно-розвідувальної групи у районі населеного пункту Стариця (у Харківській області поруч із кордоном РФ - ред.). ДРГ знешкоджено вогнем наших підрозділів. Ворог відійшов", - ідеться у повідомленні Генштабу.

На Криворізькому та Херсонському напрямках противник веде позиційну оборону, покращує фортифікацію. На Півдні України окупаційні війська продовжують зазнавати втрат. Лікарня у Каланчаку переповнена пораненими, місць не вистачає.

Крім іншого, зафіксовано, що в окупованому Севастополі триває підготовка операторів керування БПЛА російського й іранського виробництва.

Раніше в Україні було знешкоджено ДРГ, яка керовалася ФСБ та готувала ліквідацію командирів Сил спецоперацій ЗСУ.

А у Рівненській області священнослужителі УПЦ переховували членів російських ДРГ і поширювали пропаганду "русского мира".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини