22 листопада 2022, 08:24

В ISW розкрили хитрий план Кремля щодо ситуації із ЗАЕС

У Кремлі хочуть посилити свій контроль в інформаційному просторі, а також домогтися від Заходу контролю над ЗАЕС.

В ISW розкрили хитрий план Кремля щодо ситуації із ЗАЕС

Аналітики з американського Інституту вивчення війни озвучили головні тези щодо ситуації в Україні за минулу добу та вихідні. При цьому було приділено увагу обстрілу ЗАЕС з боку окупантів.

20 і 21 листопада окупанти знову обстріляли територію ЗАЕС. У МАГАТЕ заявили, що поки що серйозних пошкоджень вони не зафіксували, а всі 6 ядерних реакторів перебувають у робочому стані, інформує ISW.

Аналітики не виключають, що РФ використовує обстріли по ЗАЕС як частину інформаційної операції з підриву довіри Заходу до Києва. Більше того, у Москві хочуть, щоб Захід сам дав добро на контроль Росією території електростанції. У майбутньому такий крок на практиці означатиме, що Захід офіційно змирився з анексією з боку РФ частини української території.

Одночасно з цим російський уряд збирається посилити контроль щодо медіапростору, колиу РФ часто критикують російських військовослужбовців.

Експерти повідомляють, що ЗСУ продовжують військову операцію на Кінбурнській косі. При цьому українські захисники продовжують контрнаступ і на Сході, незважаючи на погіршення погодних умов.

Окупанти продовжують наземні операції у районі Авдіївки та Бахмута. При цьому російська армія продовжує "окопуватися" на лівому березі Дніпра.

На цьому тлі мобілізовані продовжують або здаватися у полон, або тікати з поля бою. Їхні родичі починають публічно виступати проти указу від 21 вересня.

Раніше представники МАГАТЕ відзвітували про наслідки обстрілу ЗАЕС, коли було зафіксовано нерадіоактивний витік.

Нагадаємо, уряд Британії почав постачати в Україну нові ракети Brimstone 2, які летять удвічі далі, ніж попередниці.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини