15 листопада 2022, 10:58

У ГУР дізналися, хто командує у російських ПВК

Українській розвідці вдалося з'ясувати, хто планує операції, а також курирує найманців і завербованих зеків у російських ПВК.

У ГУР дізналися, хто командує у російських ПВК

Приватні військові кампанії у РФ становлять значну частину путінського війська на війні в Україні. Українській розвідці вдалося з'ясувати, кого ставлять керувати зібраними по в'язницях РФ "добровольцями" та найманцями, завербованими у країнах Східної Європи.

Прес-служба ГУР МО у Telegram опублікувала цікаві подробиці.

Як виявилося, командирами російських приватних військових кампаній не ставлять аби кого, туди не беруть людей "з вулиці" - усі вони колишні представники режиму. Керують найманцями ексбійці російських частин спеціального призначення. Це професійні військові, зазначив речник Управління української розвідки Андрій Черняк.

"Вони професійні у сенсі планування операцій. Але ті мобілізовані зеки, які перебувають під їхнім командуванням, зважаючи на відсутність належної підготовки та мотивації, не можуть ефективно здійснювати ні наступальні, ні оборонні дії", - поінформував він.

Раніше в Україні обнулили заступника начальника штабу ПВК "Вагнер".

Повідомлялося, що загін убивць Євгена Пригожина ПВК "Вагнер" тепер складатиметься здебільшого з хворих ув'язнених. По російських в'язницях збирають ВІЛ-інфікованих.

Крім того, "Вагнер" у пошуках добровольців звернув свій погляд на ще одну країну. Нею стала Білорусь.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини